Menu

Firma

Polski Partner Finansowy to prężnie działająca spółka w sektorze usług pośrednictwa finansowego. Pomagamy niezależnym doradcom finansowym i agentom w uzyskaniu kompleksowej oferty rynku ubezpieczeń, kredytów, inwestycji.
Nasze motto, to: RAZEM ZADBAMY O KLIENTA!

Spółka została zarejestrowana w roku 2003 i już od samego początku uzyskała dostęp do bardzo szerokiej oferty. Poprzez efekt skali uzyskujemy to, co dla mniejszej firmy lub osoby prowadzącej działalność w zakresie ubezpieczeń jest niemożliwe, czyli bardzo dobre warunki od towarzystw ubezpieczeniowych oraz banków.

Naszym priorytetem jest budowanie długotrwałych relacji ze wszystkimi Partnerami poprzez dostarczanie im usług i produktów na najwyższym poziomie. Jesteśmy opiekunem i przewodnikiem w poruszaniu się w gąszczu rynku finansowo-ubezpieczeniowego.

Zapewniamy doradcom zaplecze Polski Parter Finansowy

Działalność Polskiego Partnera Finansowego, to również zaplecze dla doradców w postaci:

  • szkolenia z technik sprzedaży, pozyskiwania Klientów, budowania zespołu
  • szkolenia merytorycznego z obsługi poszczególnych produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych
  • wszelką pomoc prawną na etapie sprzedaży i w okresie posprzedażowym
  • zaplecze administracyjne do obsługi umów
  • opłacona składka ubezpieczeniowa od Odpowiedzialności Cywilne

Jesteśmy hurtownią produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych wspomagającą doradców finansowych oraz agentów ubezpieczeniowych. Wspólnie z naszymi Partnerami uzyskujemy taki wolumen, który jest atrakcyjny dla wielu polskich ubezpieczycieli.

Wszystkim niezależnym doradcom i agentom oferujemy przejrzyste i korzystne dla obu stron warunki współpracy. Zapewniamy atrakcyjne prowizje, które są przekazywane bardzo rzetelnie. Polski Partner Finansowy słynie z tego, że współpraca kształtowana jest na partnerskich warunkach. Kolejni współpracownicy pomagają osiągnąć wyższe wolumeny, co zapewnia nam możliwość negocjacji lepszych warunków finansowych.