Menu

Współpraca

Jeżeli jako niezależny doradca finansowy lub agent ubezpieczeniowy szukasz najkorzystniejszej oferty ubezpieczeń, funduszy inwestycyjnych lub kredytów, to dobrze trafiłeś. Polski Partner Finansowy jest hurtownią produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych, która przekaże ci do sprzedaży najlepsze produkty dostępne na rynku.

Pracując na własny rachunek bardzo często nie masz możliwości wypracować odpowiednich limitów wymaganych przez Towarzystwa.

Polski Partner Finansowy nie obciąża Cię limitami, bo duża grupa współpracowników, zawsze wypracuje wymagane minima.

Podpisując samodzielnie umowę o współpracę z Towarzystwem skazujesz się często na tylko jednego Partnera, nie masz możliwości dobierania najkorzystniejszej oferty dla swojego Klienta.

Współpracując z Polskim Partnerem Finansowym otrzymujesz bardzo szeroką gamę produktów, a do tego nie są to produkty tylko z jednej grupy, ale możesz zaoferować Klientowi kompleksową usługę, kredytowo-ubezpieczeniowo-inwestycyjną. Możesz być NIEZALEŻNY !!! Nie wymagamy umowy na wyłączność.

Pracując samodzielnie jesteś osamotnionym we wszystkich sporach z Towarzystwem, a posiadając stałą, wartościową grupę Klientów, wcześniej czy później do takiego sporu dochodzi.

Tworząc dużą grupę, możemy przeciwstawić konkretne argumenty, a dodatkowo Polski Partner Finansowy zatrudnia doskonałych prawników, którzy pomogą Ci w  sporze z Towarzystwem.

Prowadząc działalność jako jednostka nie możesz oczekiwać wsparcia od innych osób z branży, bo cały czas z nimi konkurujesz.

Polski Partner Finansowy integruje środowisko współpracując ze Stowarzyszeniem Niezależnych Doradców Finansowych.

Nie podpisując umowy z PPF, co prawda pracujesz z mniejszą ilością produktów ale i tak musisz posiadać dogłębną wiedzę na ich temat, a zdobywasz ją mozolnie we własnym zakresie.

Polski Partner Finansowy pomoże Ci łatwo pozyskać wiedzę na temat szerokiej gamy produktów ale i przekaże informacje na temat różnorodnych, sprawdzonych technik sprzedaży oraz budowania własnego zespołu sprzedażowego.

Prowadząc samodzielne biuro musisz zatrudniać wiele osób do obsługi wniosków i pomocy w likwidacji szkód ubezpieczeniowych.

Polski Partner Finansowy zapewnia obsługę wniosków, pomaga likwidować szkody, dostarcza Ci narzędzia haptyczne,.

Jako niezależny doradca finansowy lub agent ubezpieczeniowy możesz się spotkać z niechęcią ludzi lub środowisk, bo zawód ten nie zawsze jest dobrze postrzegany.

Polski Partner Finansowy dba o budowanie właściwego wizerunku zawodu poprzez uczenie doradcy wszelkich niezbędnych zachowań przy sprzedaży i obsłudze Klientów indywidualnych i instytucjonalnych.